niedziela, 14 lipiec 2024

Salsa

gwarancja udanej zabawy

Co się dzieje w kobiecej wyobraźni?

Ah my- kobiety! Nie ma dwóch takich samych, każda z nas jest inna, i każda wyjątkowa. Mamy różne marzenia i cele w życiu, mamy piękne długie brązowe włosy lub króciutkie rude loki. Patrzymy na świat niebieskimi oczami lub zza grubych szkieł korekcyjnych.

Mieścimy się w rozmiar trzydzieści cztery, a czasem ledwo zakładamy spódnicę w rozmiarze XXL! Chyba tylko bliźniaczki jednojajowe będą z zewnątrz do siebie podobne, bo charakterki na pewno będą miały różne. A czym są niewidoczne z zewnątrz kobiece emocje i jak nad nimi panować?
Jak powszechnie wiadomo, kobiece emocje są niejednokrotnie skrajne i niewspółmierne do okoliczności. Ile razy zdarzało się nam płakać na reklamie pieluszek? Wzruszają nas ckliwe romansidła czy głęboko poruszające filmy. Kobiety pod względem emocjonalnym są absolutnie wyjątkowe i nie ma jednego, sprawdzonego sposobu na zrozumienie damskich emocji. Mężczyźni cierpią z tego powodu, ale z drugiej strony poznawanie kobiety z całym wachlarzem jej emocji to niezła przygoda na całe lata czy nawet na życie!
Damska wyobraźnia rządzi się naturalnie setkami emocji, które podpowiadają najróżniejsze scenariusze. Kiedy ukochany wychodzi z kolegami na piwo już dopowiadamy sobie całą historię o przepięknej barmance, która na pewno go podrywa. Wiele z nas zmaga się z ogromną i niczym nie uzasadnioną zazdrością właśnie przez zbyt wybujałą wyobraźnię. Mężczyźni są pod tym względem znacznie prostsi w obsłudze, a i przez to ich życie nie jest tak skomplikowane. Czy damska wyobraźnia da się okiełznać i uspokoić? Odpowiedzi warto poszukać w stabilnym i szczerym związku, a także w oddanych przyjaźniach. Kiedy kobiety otaczają się szczerymi ludźmi, którym mogą zaufać, wybujała wyobraźnia znacznie rzadziej podsuwa im straszne scenariusze. Warto dbać więc o zdrowe relacje i pielęgnować te szczere przyjaźnie. Nie szukajmy także na siłę związków, w których będziemy się czuły niepewnie i niestabilnie. Kobiece emocje to mieszanka wybuchowa, dlatego każda kobieta powinna być traktowana z szacunkiem i należną uwagą!